IMG_1330

O nas

Przychodnia Weterynaryjna „ŁAPA” powstała na początku 2016r. jednak pomysł na nią zrodził się dużo wcześniej. Z niechęci do bylejakości, pośpiechu, powierzchowności, z którą spotykamy się prawie wszędzie chciałam stworzyć coś „innego”, Chciałam w sposób kompleksowy i wszechstronny, najlepiej jak potrafię spełniać swoją pasję-ratowania, niesienia pomocy, oraz poprawy jakości życia zwierząt. I tak powstał projekt „ŁAPA”

Trochę czasu zajęło mi poszukanie odpowiedniego miejsca i lokalu. Od samego początku dokładałam wszelkich starań by stworzyć komfortowe warunki dla moich małych pacjentów oraz ich właścicieli. Nowoczesne wnętrze, estetyczne wykończenia, duża poczekalnia ( podzielona na kocią i psią), oraz przestronny gabinet ma zapewnić moim pacjentom i ich właścicielom jak najmniej stresu. Posiadam wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny by zapewnić, najwyższą jakość usług. Współpracuje z lekarzami specjalistami kierując pacjentów na specjalistyczne konsultacje. Mam zamiar prowadzić cykl weekendowych konsultacji z najbardziej znanymi i cenionymi specjalistami z różnych dziedzin.

Jako właściciel przychodni wierzę że dzięki moim umiejętnością ,zaangażowaniu i determinacji będę mogła coraz lepiej pomagać moim pacjentom w utrzymaniu zdrowia, dobrej kondycji, a w razie choroby pomóc w jak najszybszym powrocie do zdrowia